Pierwsze, ogólnopolskie spotkanie mistrzów montażu wind i dźwigów w Warszawie

spotkanie mistrzów montażu wind i dźwigów w Warszawie

Pierwsze, ogólnopolskie spotkanie mistrzów montażu wind i dźwigów odbyło się w Warszawie. Elitarny zespół fachowców podsumował sytuację w branży, omówił najważniejsze problemy oraz innowacje technologiczne. Wyznaczono też cele strategiczne na 2023 rok. 

W ośmiogodzinnej konferencji i warsztacie, organizowanym przez Global Lift Polska wzięli udział najbardziej doświadczeni specjaliści branży. To pierwsze tego typu wydarzenie. – Celem naszego  spotkania było przede wszystkim zaciśnięcie więzi ale też rozwój personalny i budowanie motywacji – mówi Magdalena Taras, członek zarządu GLP. To czasy niepokoju i niepewnej przyszłości, cieszę się, że pod naszymi skrzydłami jest możliwość integracji i planowania wspólnej przyszłości – dodaje. 

Na rynku wind i dźwigów trwa nieustanny rozwój. Najlepsi fachowcy tej branży omawiali nowe rozwiązania, o które coraz częściej pytają klienci.  Spotkanie mistrzów montażu było ponad podziałami marek i stosowanych technologii. Jednak główne skrzypce grały produkty hiszpańskiej firmy Hidral. Jak twierdzi Pawel Odrzywolski, koordynator działu technicznego, produkty Hiszpanów i oferta cenowa stały się w ostatnim czasie bardzo docenione przez klientów. 

Integralną częścią spotkania była możliwość wzmocnienia cech osobistych i zbudowania motywacji. Mistrzowie montażu wzięli udział w warsztatach z Magdaleną Kostyrą, szkoleniowcem i Piotrem Cieszewskim, zdobywcą Mount Everestu i wieloletniego menadżera w Skanska. 

Spotkania mistrzów montażu wind i dźwigów będą się odbywały cyklicznie. Organizatorem spotkania był Global Lift Polska

Global Lift Polska – wiodący dostawca platform towarowych, towarowo – osobowych, wind, komponentów i części zamiennych.