Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Od 1999 roku działalności na rynku oferujmy kompletne dźwigi osobowe, towarowe, szpitalne a także platformy dla niepełnosprawnych oraz platformy do przewozu towarów.

Global Lift Polska na początku swojej działalności dostarczał małym i średnim firmom komponenty dźwigowe wraz z kompletną informacją techniczną. Nieodłączną częścią działalności firmy stało się również udzielanie Klientom szeroko rozumianego wsparcia technicznego.

Jesteśmy dostawcą dźwigów, wind i platform hydraulicznych. Nasz asortyment obejmuje rozwiązania dla użytkowników indywidualnych (windy do domów jednorodzinnych, platformy podnoszące dla osób niepełnosprawnych), platformy osobowo-towarowe i towarowe dla przemysłu i handlu, dźwigi osobowe oraz dźwigi szpitalne. Obok kompletnych systemów dźwigowych dostarczamy również części zamienne oraz komponenty do dźwigów i komponenty do wind.

Jesteśmy rynkowym liderem w zakresie dostarczania części zamiennych i komponentów. W stałej sprzedaży posiadamy części i komponenty renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Ich wybór to gwarancja jakości i wieloletniej bezawaryjnej pracy systemu nawet w najcięższych warunkach. Komponenty i części dobieramy adekwatnie do modelu serwisowanych dźwigów, wind i platform hydraulicznych, dzięki czemu mamy pewność ich kompatybilności oraz wysokiej sprawności.

Nasze produkty są innowacyjne. Stale podążamy za postępem technologicznym. Chcemy, aby nasze produkty były trwałe i służyły na lata. Niezawodne działanie przez długie lata idzie w parze z bezpieczeństwem korzystających z dźwigów. Dodatkowo nasi pracownicy chętnie oferują możliwość konsultacji dotyczących naszych produktów. Wiemy jak cenne jest wsparcie klienta przy zakupach, dlatego podpowiemy jakie rozwiązania najefektywniej zastosować w Państwa dźwigach.

Certyfikaty i wyróżnienia:

Wzmianki w radio:

polskie radio global-lift

Prowadzone webinary:

Webinar organizowany przez Wydział Dostępności – Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Fundację Integracja

W dniu 21 kwietnia eksperci Global Lift Polska wzięli udział w webinarze organizowanym przez Wydział Dostępności – Ministerstwa Funduszy i  Polityki Regionalnej oraz Fundację Integracja. Spotkanie dedykowane było Koordynatorom Dostępności w urzędach i instytucjach publicznych. Eksperci Global Lift Polska oraz Integracji rozmawiali na temat rozwiązań w komunikacji poziomej i pionowej ułatwiających funkcjonowanie osób ze szczególnymi potrzebami. m.in. osób z niepełnosprawnością, osób starszych, rodziców z dziećmi i osób z czasową niepełnosprawnością.

Odpowiadali m.in. na pytania:

  • Jaką szerokość powinny mieć przestrzenie komunikacyjne?
  • Jaką szerokość powinny mieć drzwi?
  • Z jakimi barierami w komunikacji poziomej możemy spotkać się najczęściej i jak sobie z nimi poradzić?
  • Które rozwiązania są wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze dla osób ze szczególnymi potrzebami?
  • Jakie wymagania techniczne powinny zostać spełnione, żeby urządzenia zapewniały odpowiedni poziom dostępności?
  • Jakie rozwiązania zastosować w trudnych sytuacjach, np. gdy brakuje miejsca lub konserwator zabytków nie pozwala wprowadzić zmian?
  • Z jakimi kosztami mogą wiązać się konkretne rozwiązania?
  • Jakie są koszty eksploatacji konkretnych rozwiązań?

W spotkaniu wzięło udział ok 285 osób – nagranie ze spotkania będzie dostępne niebawem na stronach MIiR.

publikacje w mediach papierowych:

logistyka.net.pl

4trucks.pl

logistyczny.com

etransport.pl