Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Od 1999 roku działalności na rynku oferujmy kompletne dźwigi osobowe, towarowe, szpitalne a także platformy dla niepełnosprawnych oraz platformy do przewozu towarów.

Global Lift Polska na początku swojej działalności dostarczał małym i średnim firmom komponenty dźwigowe wraz z kompletną informacją techniczną. Nieodłączną częścią działalności firmy stało się również udzielanie Klientom szeroko rozumianego wsparcia technicznego.

Jesteśmy dostawcą dźwigów, wind i platform hydraulicznych. Nasz asortyment obejmuje rozwiązania dla użytkowników indywidualnych (windy do domów jednorodzinnych, platformy podnoszące dla osób niepełnosprawnych), platformy osobowo-towarowe i towarowe dla przemysłu i handlu, dźwigi osobowe oraz dźwigi szpitalne. Obok kompletnych systemów dźwigowych dostarczamy również części zamienne oraz komponenty do dźwigów i komponenty do wind.

Jesteśmy rynkowym liderem w zakresie dostarczania części zamiennych i komponentów. W stałej sprzedaży posiadamy części i komponenty renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Ich wybór to gwarancja jakości i wieloletniej bezawaryjnej pracy systemu nawet w najcięższych warunkach. Komponenty i części dobieramy adekwatnie do modelu serwisowanych dźwigów, wind i platform hydraulicznych, dzięki czemu mamy pewność ich kompatybilności oraz wysokiej sprawności.

Nasze produkty są innowacyjne. Stale podążamy za postępem technologicznym. Chcemy, aby nasze produkty były trwałe i służyły na lata. Niezawodne działanie przez długie lata idzie w parze z bezpieczeństwem korzystających z dźwigów. Dodatkowo nasi pracownicy chętnie oferują możliwość konsultacji dotyczących naszych produktów. Wiemy jak cenne jest wsparcie klienta przy zakupach, dlatego podpowiemy jakie rozwiązania najefektywniej zastosować w Państwa dźwigach.

publikacje w mediach papierowych:

logistyka.net.pl

4trucks.pl

logistyczny.com

etransport.pl