Platforma dla niepełnosprawnych HDN Global

 

Ukryta elegancja

 

przełomowy dźwig dla osób na wózkach inwalidzkich, którym jest HDN. Ten dźwig łączy w sobie elegancką konstrukcję i solidną budowę, którą można w pełni dostosować do warunków montażu.

 

HDN odzwierciedla pomysłowość i nowoczesne myślenie dotyczące tej branży przemysłu, gdyż w jednosuwowej konstrukcji połączono funkcjonalność i elegancję. To sprawia, że dźwig wygląda dobrze przy wejściach z jednym stopniem lub dwoma stopniami, np. do sklepów lub budynków firm, i umożliwia uwzględnienie potrzeb osób na wózkach inwalidzkich oraz indywidualnej aranżacji i indywidualnego stylu.

 

Prosta konstrukcja

Nie ma potrzeby dostosowywania pomieszczenia, aby zainstalować dźwig, gdyż umożliwia on łatwą adaptację. HDN może być z łatwością i elegancją zintegrowany z każdym stylem, ponieważ można go dyskretnie wtopić w każde otoczenie. Gdy nie jest użytkowany, dźwig jest schowany w podłożu i ma powierzchnię dobraną do niego, niezależnie od tego czy jest pokryte dywanem, winylem, matami, czy też drewnem. Można także montować go na twardszych powierzchniach, takich jak granit, marmur i płyty podłogowe.

 

Bezpieczne rozwiązanie

Chociaż konstrukcja jest prosta, to jednak kryje w sobie solidny system o nośności 400 kg. Do tego podstawową zasadą działania dźwigu jest zapewnianie bezpieczeństwa. Dzięki obrzeżnej osłonie zarówno użytkownicy, jak i osoby postronne są chronione przed ryzykiem zgniecenia. Osłona bezpieczeństwa podnosi się 10 cm nad podłoże, zanim platforma podnosząca przetransportuje użytkownika do wyższego poziomu. Stanowi ona także zabezpieczenie przed stoczeniem się wózka i uniemożliwia opuszczenie dźwigu HDN, gdy jest on w ruchu.

 

Funkcjonalność

Dźwig można stosować zarówno wewnątrz budynków, jak na zewnątrz, w miejscach o niewielkiej różnicy poziomów, z jednym stopniem lub dwoma stopniami. Przykładowe miejsca zastosowania to wejścia do sklepów i hole hotelów. HDN zapewnia uniwersalność i elastyczność zastosowań pod względem dostępnej przestrzeni i jego funkcyjności w danym miejscu, zarówno publicznym, jak i prywatnym. Został zaprojektowany tak, aby mógł być obsługiwany w sposób prosty i intuicyjny

 

ZALETY

  • Elegancka i przyjazna dla użytkownika konstrukcja, nadająca się do wyposażenia sklepów, hoteli i budynków firm
  • Możliwość wizualnego dostosowania do otoczenia
  • Solidna i wytrzymała konstrukcja przy zachowaniu prostoty
  • Łatwość i prostota obsługi
  • Możliwość instalacji wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz
  • Wyeliminowane ryzyko zgniecenia podczas użytkowania i brak konieczności zapewnienia zewnętrznego nadzoru
  • Niezawodna i zastrzeżona zasada podnoszenia
  • Osłona wokół całego dźwigu zapobiega stoczeniu się wózka