Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

platformy dla niepełnosprawnych - likwidacja barier architektonicznych
oferta global-lift

Platformy dla niepełnosprawnych - oferta

Platformy dla niepełnosprawnych Trójmiasto to specjalistyczna oferta firmy Global-Lift Polska –  skierowana do mieszkańców województwa pomorskiego. 

Winda dla osób niepełnosprawnych, pionowa platforma zewnętrzna dla niepełnosprawnych – produkcji Global-Lift Polska umożliwiają swobodny transport osób z ograniczeniami ruchowymi, które poruszają się na wózkach inwalidzkich oraz osób z obniżeniem zdolności motorycznych ciała

Nasza oferta

Platformy dla niepełnosprawnych

Jesteśmy producentem wind, który świadczy usługi zarówno w Trójmieście, Warszawie, jak i w całej Polsce. Platformy dla osób niepełnosprawnych z Global-Lift Polska, najnowsze rozwiązania technologiczne, które zostały w nich zastosowane sprawiają, że sprawdzą się one zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, np.: hotelach, sklepach, urzędach i innych. 

platformy dla niepełnosprawnych warszawa
dźwig dla niepełnosprawnych warszawa
podest dla niepełnosprawnych
platforma dla niepełnosprawnych

Platforma dla niepełnosprawnych Trójmiasto - pokonywanie barier architektonicznych

Osoby niepełnosprawne na szczególne trudności napotykają przy poruszaniu się po budynkach wielokondygnacyjnych. Sprawdzonym rozwiązaniem, które zapewni im pełną mobilność i samodzielność będzie z pewnością odpowiednio dopasowana platforma dla niepełnosprawnych – dźwig osobowy, który sprawi, że przemieszczanie się pomiędzy piętrami będzie swobodne, wygodne oraz bezpieczne.

W Global-Lift Polska rozumiemy, że pionowe podnośniki dla osób niepełnosprawnych to więcej niż zwykła winda. Co ważniejsze, posiadamy specjalistyczną wiedzę, że każda platforma schodowa dla niepełnosprawnych, zewnętrzna winda musi być w pełni dopasowana do wnętrza i budynku, w którym się znajduje.

Platformy dla niepełnosprawnych Gdańsk, Gdynia, Sopot - oferta Global-Lift

W ramach sprofilowanej oferty – Platformy dla niepełnosprawnych Sopot, Gdańsk, Gdynia – polski producent wind – firma Global Lift fachowo dostosuje gabaryty platform w zależności od Państwa potrzeb. Należy wspomnieć, że przed opracowaniem indywidualnego projektu – nasi specjaliści zawsze wykonują niezbędne, szczegółowe pomiary w miejscu, gdzie dźwig czy podnośnik będzie eksploatowany. Dzięki temu podnośniki elektryczne dla niepełnosprawnych z Global-Lift są idealnie dopasowane do budynku, w którym są wykorzystywane!

Z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych z województwa pomorskiego – w Global-Lift Polska przygotowaliśmy niezawodne windy dla niepełnosprawnych, a także platformy schodowe dla niepełnosprawnych  – zarówno dla tych osób, które poruszają się na wózkach, jak i z innymi ograniczeniami.

Producent wind osobowych - Global-Lift Polska

Co wyróżnia podnośniki dla niepełnosprawnych z Global-Lift? Najwyższa jakość konstrukcji, prostota obsługi oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania – to główne atrybuty, jakimi cechują się oferowane przez nas podnośniki dla niepełnosprawnych!

Nasze platformy elektryczne dla niepełnosprawnych zostały zaprojektowane tak, by przemieszczanie się w górę lub w dół przestało sprawiać problem osobie z niepełnosprawnością. Pozwalają na efektywną likwidację barier i utrudnień zarówno w budynkach użyteczności publicznej oraz w prywatnych nieruchomościach.

Windy dla niepełnosprawnych - oferta Global-Lift Polska

W ofercie – platforma, dźwig dla niepełnosprawnych Trójmiasto – posiadamy windy dla niepełnosprawnych z różnym typem napędów i rozmaitym wykonaniem, ale wszystkie urządzenia dźwigowe charakteryzują się ogromną użytecznością i niesamowitym komfortem użytkowania.

Zapewniamy szeroki wybór urządzeń zarówno jak chodzi o platformy schodowe, jak i pełne dźwigi osobowe. Specjalistyczna oferta Global-Lift to:

 • windy dla osób niepełnosprawnych,
 • platformy przyschodowe,
 • platformy pionowe,
 • krzesełka dźwigowe montowane na schodach (wewnątrz np. domów).

Co nas wyróżnia? Bez wątpienia jest to: europejska jakość, wszechstronne możliwości konfiguracji parametrów technicznych i perfekcyjnie wykończenia.  Kolejnymi znakami firmowymi Global-Lift są: bezawaryjność urządzeń i długie lata eksploatacji – bez konieczności częstych napraw i kosztownych wymian elementów eksploatacyjnych.

Platforma dla niepełnosprawnych - dźwigi z Global-Lift

Oferowane przez Global-Lift Polska dźwigi dla niepełnosprawnych wyróżniają się:

 • obniżoną w porównaniu z tradycyjnymi dźwigami prędkością jazdy – wynoszącą maksymalnie 0,15 m/s,
 • wysokością podnoszenia w pionie do 12 m,
 • maksymalnym obciążeniem między 225 a 400 kg (496 a 882 lb) – w zależności od modelu,
 • szerokimi drzwiami wejściowymi – przede wszystkim 80 lub 90 cm; drzwi wejściowe do windy dla niepełnosprawnych mogą się znajdować z przodu, z przodu i z boku oraz równolegle do siebie – z przodu i z tyłu,
 • niewielką ilością miejsca wymaganą do instalacji – dźwig nie potrzebuje pomieszczenia, a elektryczny lub hydrauliczny panel zmieszczą się w kompaktowej skrzyni o wymiarach 80 x 35 x 156 cm.

To wszystko sprawia, że dźwigi osobowe z Global-Lift są:

 • ciche – pracują niemal bezszelestnie, co szczególnie ważne jest przy użytkowaniu w budynku mieszkalnym,
 • komfortowe – bez względu na to, czy postawią Państwo na i bezpieczne podnośnik dla niepełnosprawnych montowany przy schodach, czy potrzebna jest winda dla niepełnosprawnych – ich obsługa będzie niewymagająca dla użytkownika,
 • bezpieczne – stabilna konstrukcja, niezawodna jakość wszystkich komponentów oraz odpowiednie zabezpieczenia zminimalizują ryzyko wypadku podczas użytkowania.

Warto pamiętać, że równie dobre parametry techniczne wyróżniają podnośniki krzesełkowe z oferty naszej firmy

Elektryczne platformy dla niepełnosprawnych Trójmiasto

Platformy elektryczne dla niepełnosprawnych nie potrzebują zapewnienia dodatkowej przestrzeni dla agregatów hydraulicznych i rozdzielni, ponieważ silnik elektryczny usytuowany jest w szybie, a panel sterowania jest zintegrowany z drzwiami górnego przystanku. 

Elektryczne platformy dla niepełnosprawnych instalowane przez Global-Lift zużywają zaledwie tyle samo energii co ŻARÓWKA!

Kolejne cechy wyróżniające naszych urządzeń podnoszących to:

  • system Anti Blackout,
   Bateria pozwalająca na bezpieczne korzystanie z platformy również w momencie zaniku prądu, do około 60 przebiegów.
  • wysoka efektywność energetyczna,
   Platforma, dzięki technologii ,w którą została wyposażona, jest w stanie uzyskać tą samą wydajność co wersja hydrauliczna, zużywając przy tym 1/3 mniej energii.
  • niski pobór mocy,
   W przeciwieństwie do wersji hydraulicznych, które pobierają do 3 kW mocy z sieci, do pracy platformy elektrycznej wymagana jest moc w zakresie od 0,07 kW do 0,12 kW, co oznacza możliwość korzystania z platformy bez konieczności wyłączania innego elektrycznego sprzętu domowego.
 • zbędność maszynowni.
 • komfort i precyzja jazdy.

Podnośniki elektryczne dla niepełnosprawnych są idealne do swobodnego przemieszczania się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz kilku piętrowych budynków. 

Montaż platformy dla niepełnosprawnych - pomorskie

Montażu platform podnośnikowych dla niepełnosprawnych Global-Lift, można dokonać na ścianie nośnej, za pomocą specjalnych uchwytów montażowych przytwierdzonych do ściany lub wykorzystując metalową konstrukcję, która pozwala na umieszczenie platformy w dowolnej przestrzeni.

W przypadku instalacji platformy dla niepełnosprawnych Gdynia, Sopot, Gdańsk istnieje możliwość montażu w szczególnie ciasnych klatkach schodowych. Warto pamiętać, że modele naszych platform są projektowane i produkowane zgodnie z przyjętą zasadą “szycia na miarę” – wykorzystując każdy wolny centymetr przestrzeni.

W szybie o maksymalnej wysokości 14 metrów, platformy elektryczne dla niepełnosprawnych mogą obsłużyć do 5 pięter w sposób całkowicie bezpieczny i zgodny z elementami architektonicznymi otoczenia, w którym zostały zainstalowane.

Szczególnej uwadze w Global-Lift poświęcona jest dbałość o szczegóły i elementy wykończenia, co wraz z szeroką gamą dostępnych opcji i kolorów – pozwala nam na pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dźwig dla niepełnosprawnych Trójmiasto - możliwe konfiguracje:

 • Udźwig od 385 do 250 kg (od 849 do 551 lb) .
 • Prędkość max 0,15 m/s
 • Ilość przystanków max. 5
 • Nadszybie minimalna wysokość 2.50m. i 2, 70m.
 • Wysokość udźwigu max. do 14 m.
 • Podszybie minimum 0.12/0.15 m.
 • Kaseta wezwań standardowa
 • Start i finisz “Soft”
 • Samopoziomująca do 20 mm
 • Zasilanie jednofazowe 220/240 V, 50 Hz
 • Pobór mocy od 1,5 do 2,9 kW
 • Zamki bezpieczeństwa
 • Szafka standardowo z tworzywa sztucznego , w kolorach do wyboru z naszej oferty
 • Realizacje “na miarę”, rozmiary kabiny minimalne lub maksymalne w zależności od przestrzeni pozostającej do dyspozycji
 • Możliwość montażu zarówno w szybie murowanym jak i w konstrukcji metalowej
 • Wypełnienie szkłem, płytami warstwowymi, lakierowaną blachą.
 • Drzwi przystankowe, metalowe, jednoskrzydłowe, malowane antykorozyjnie , do wyboru model: ślepy, z oknem, z oknem panoramicznym

Platforma dla niepełnosprawnych - cena

Winda dla osoby niepełnosprawnej to specjalistyczne urządzenie, które produkowane jest według ustalonego projektu dostosowanego indywidualnie do zamówienia Klienta. 

Platforma dla niepełnosprawnych zawsze powstaje w ścisłej współpracy z pracownikami naszej firmy, którzy podczas wizji lokalnej zbierają niezbędne pomiary oraz przeprowadzają szczegółowy wywiad. 

Na dokładną cenę windy dla osoby niepełnosprawnej wpływają: miejsce instalacji, udźwig windy osobowej i charakterystyka urządzenia. Dlatego koszt platformy dla osoby niepełnosprawnej wymaga dokładnej kalkulacji wszystkich parametrów.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Global-Lift, którzy mogą podać przybliżony koszt instalacji i początkową wycenę.

Polski producent platform dla niepełnosprawnych - kontakt

Platformy dla osób niepełnosprawnych Trójmiasto to nie jedyna propozycja naszej firmy. Global-Lift Polska projektuje, instaluje, serwisuje, konserwuje dźwigi osobowe i towarowe na terenie całej Polski i poza jej granicami. 

Bez względu na to – czy potrzebują Państwo nowoczesnego dźwigu do bloku 4-piętrowego, czy niezawodnej platformy dla osób z niepełnosprawnościami – jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Co więcej, proponujemy także profesjonalne elementy wykorzystywane w różnych podnośnikach i windach. Są to między innymi części do platform towarowych czy komponenty do wind.

W Global-Lift naszym Klientom zapewniamy:

 • profesjonalne doradztwo techniczne przy wyborze platformy – naszym ekspertom można zaufać: rzetelnie podpowiedzą, które z naszych rozwiązań najlepiej spisze się w Państwa budynku,
 • sprawną realizację każdego zamówienia – tak, jak chodzi o dostarczenie windy, jak i jej fachowy montaż,
 • terminowe wykonanie powierzonych usług,
 • konkurencyjne warunki finansowe współpracy.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w celu umówienia spotkania i wykonania pomiarów. Wystarczy napisać do nas na adres: biuro@global-lift.pl.

Jeśli potrzebują Państwo doradztwa przy doborze produktów – eksperci z Global-Lift pomogą wybrać produkt o pożądanej funkcjonalności, dopasowany do wszystkich oczekiwań i aktualnie obowiązujących przepisów.

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem