Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

platforma samochodowa schemat

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

dźwig do aut
oferta global-lift

Windy samochodowe do domów i rezydencji

Platforma samochodowa wedle Dyrektywy Maszynowej

Niskie nadszybie i podszybie!  

  • Udźwig od 2.000 d3.500 kg
  • Wymiary kabiny: 2000×4000 – 3000×6000 mm
  • Powierzchnia kabiny do 17,5 mkw
  • Prędkość podnoszenia 0,1 m/s
  • Drzwi roletowe, automatyczne
  • Podszybie od 400 mm
  • Nadszybie Hkab + 420 mm
  • Zdalna kontrola dostępu

Platformy samochodowe pojedyncze, podwójne, w różnych rozmiarach dostosowanych do wielkości pojazdów, w swojej różnorodności stały się doskonałą alternatywą dla standardowych parkingów. Jako rozwiązanie bardziej ekonomiczne platformy samochodowe znajdują swoje zastosowanie zarówno w przypadku domów, firm, rezydencji, jak i willi.

Szyb dźwigu

Wymiary szybu są dobierane indywidualnie w zależności od udźwigu i oczekiwanych przez Klienta wymiarów kabiny i drzwi.

Jeszcze kilka lat temu na jedną rodzinę przypadał średnio jeden samochód. W chwili obecnej coraz częściej zdarza się, że na przydomowym terenie ogranicza się ilość zieleni na rzecz miejsc parkingowych, tak by każdy z domowników mógł bezpiecznie zaparkować swój pojazd. Rosnący trend na rynku samochodowym, a także rozwój na rynku nieruchomości sprawiają, że temat miejsc parkingowych spędza sen z powiek nie tylko kierowców, ale również deweloperów. Jak bowiem przy tak dużej ilości poruszających się pojazdów zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych? Patrząc na kłopoty z parkowaniem w centrum miasta, a nawet na przydomowym terenie, można by powiedzieć, że jest to raczej niemożliwe. Jednak nic bardziej mylnego. Platforma samochodowa do domu czy też platforma samochodowa do willi wydaje się być doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Dlaczego? 

Platforma samochodowa do domu zalety

Cechująca się lekką konstrukcją i łatwością w montażu platforma samochodowa do rezydencji, jak również centrów i domów posiada liczne zalety. Warto zwrócić na nie uwagę rozważając wybór pomiędzy standardowymi miejscami parkingowymi, a alternatywnym rozwiązaniem, jakim jest platforma.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i większa ilość miejsc parkingowych

Największym niewątpliwie atutem platform samochodowych jest maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. W zaproponowanym systemie postojowym kierowca ma możliwość zaparkowania dwóch i więcej pojazdów w miejscu jednego. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala zaoszczędzić przestrzeń, ale zapewnia również większą ilość miejsc parkingowych, co przydatne jest szczególnie w przypadku bloków mieszkalnych, kamienic czy centrów handlowych. Występujące w kilku wariantach platformy stwarzają możliwość różnego parkowania. W systemie zależnym jedno auto musi wyjechać, żeby drugie mogło zaparkować. Z kolei w systemie niezależnym pojazdy mogą parkować niezależnie od siebie.

Oszczędność

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest platforma samochodowa do rezydencji (czy to prywatnej czy firmowej – np. wynajem aut luksusowych), zdecydowanie poza oszczędnością przestrzeni, można również zaoszczędzić środki. W jaki sposób? To bardzo proste. Zamiast inwestować spore fundusze na budowę parkingu lub poszerzanie już istniejącego, platforma samochodowa do willi jest znacznie tańszym rozwiązaniem w przypadku zakupu i instalacji urządzenia. Wybór platformy pozwala również zaoszczędzić czas niezbędny do budowy instalacji i realizacji inwestycji.

Platforma samochodowa do domu - mniejszy koszt utrzymania garaży 

W przypadku platformy samochodowej możemy również mówić o mniejszych kosztach związanych z utrzymaniem i eksploatacją urządzenia. Dzięki zmniejszonej powierzchni, większej ilości miejsc parkingowych i krótszemu czasowi realizacji inwestycji, rozwiązanie wydaje się niezwykle korzystne. Należy również wspomnieć o niższych kosztach związanych z modernizacją, czy przebudową parkingu opartego na platformach samochodowych.

Zwiększenie możliwości przestrzennych

Nic tak nie poprawia nastroju i nie upiększa przestrzeni, jak zieleń i ciekawa zabudowa architektoniczna. W przypadku platform samochodowych architekci mogą wykazać się kreatywnością i niczym nieskrępowaną  wolnością przy tworzeniu projektu zagospodarowania przestrzeni wewnątrz budynku mieszkalnego, czy budynku użyteczności publicznej. A co za tym idzie platforma samochodowa do willi może stać się czymś więcej niż tylko zwykłym miejscem parkingowym.

Innowacyjne technologie i wysoka jakość wyrobów

Rozważając różne rozwiązania w kwestii miejsc parkingowych warto również zwrócić uwagę na fakt, że platformy samochodowe wykonane są z wytrzymałych, lekkich i odpornych na działanie czynników zewnętrznych elementów. Producenci dźwigów wykorzystując do produkcji metodę cynkowania ogniowego dodatkowo zabezpieczają elementy platformy przed korozją i szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych.

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem