Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

winda domowa ile kosztuje jaka cena
oferta global-lift

Winda panoramiczna

Ostatnie lata to czas ogromnego postępu w zakresie budownictwa (technik i technologii). W metropoliach „jak grzyby po deszczu” powstają ogromne wieżowce, wysokie biurowce i galerie handlowe. Każdy z tych budynków posiadać musi solidną, wytrzymałą i wpisującą się w koncepcję wizualną architekta windę. Często wykorzystywana jest w tym wypadku winda panoramiczna, przeszklona. 

Nasza oferta

Winda panoramiczna - nowoczesne rozwiązanie

W wysokich na kilkadziesiąt pięter budynkach schodu pełnią zazwyczaj funkcję wyjścia ewakuacyjnego dla bezpieczeństwa. Kluczowe w nowoczesnej architekturze jest wykorzystanie szybkich i niezawodnych dźwigów osobowych i towarowo-osobowych. Często spektakularnie wyglądające wieżowce wymagają równie widowiskowych rozwiązań dźwigowych wpisujących się wizualnie w budynek. Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest winda panoramiczna (tzw. winda szklana). Jest to urządzenie, które jako dźwig osobowy spełnia dwa warunki:

  • umożliwia transport pasażerów między piętrami budynku,
  • wpisuje się estetycznie w koncepcję wizualną budynku,
  • umożliwia, dzięki całkowitemu przeszkleniu, bezpieczne podziwianie widoków w czasie podróży.

Winda przeszklona - zastosowanie

Winda przeszklona jest często wykorzystywana w wysokim budownictwie (biurowce, centra handlowe, tzw. drapacze chmur). Windy panoramiczne to urządzenia dźwigowe umożliwiające przemieszczenie się pomiędzy piętrami budynku dużej ilości osób oraz oczywiście osobom niepełnosprawnym. Winda panoramiczna musi zostać przygotowana z materiałów najwyższej jakości, spełniać międzynarodowe standardy, normy i atesty. 

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem