Od 1999 roku działalności na rynku oferujmy kompletne dźwigi osobowe, towarowe, szpitalne a także platformy dla niepełnosprawnych oraz platformy do przewozu towarów.

Windy, dźwigi Katowice - Global-Lift

Firma Global Lift Polska powstała w 1999 roku.

Global Lift Polska na początku swojej działalności dostarczał małym i średnim firmom komponenty dźwigowe wraz z kompletną informacją techniczną. Nieodłączną częścią działalności firmy stało się również udzielanie Klientom szeroko rozumianego wsparcia technicznego. Czytaj dalej…

Wyślij do Nas Swoje Zapytanie

Dźwigi, windy osobowe i towarowe - producent Katowice

Firma Global-Lift jest producentem wind i dźwigów w miejscowości Katowice oraz w okolicznych miastach: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Mysłowice, Sosnowiec, Lędziny, Tychy, Mikołów i Ruda Śląska. W swojej ofercie firma posiada dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych oraz wiele innych rozwiązań dźwigowych.

Dla odbiorców z miasta Katowice firma Global-Lift oferuje pomoc w doborze odpowiedniego dźwigu osobowego lub towarowego, dostawę urządzenia, montaż, resurs i bieżący serwis. 

Firma Global-Lift powstała w 1999 roku i od lat dostarcza małym i średniom firmom komponenty dźwigowe oraz kompletną dokumentację techniczną. Dostarczamy kompletne dźwigi osobowe do domów jednorodzinnych, budynków społecznej użyteczności, czy szpitali, restauracji, magazynów.

W dzisiejszych czasach, w dużych miastach budowane są budynki które muszą posiadać łatwe w obsłudze, bezawaryjne i solidne windy osobowe i towarowe. W Katowicach na współprace z Global-Lift decydują się najczęściej firmy poszukujące bezawaryjnych dźwigów towarowych (np. do wykorzystania na magazynie, w salonie samochodowym, czy w restauracji) oraz wind osobowych i platform przyschodowych. Oferujemy szerokie możliwości personalizacji zamówień, by w pełni dogodzić naszym klientom. Zachęcamy do zapoznania się szerokim wachlarzem naszych platform, dźwigów i wind (oraz części i komponentów).

Nasi specjaliści Global-Lift Katowice pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia, które spełni oczekiwania. W swojej ofercie posiadamy również windy ekologiczne (energooszczędne). Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalizm, wsparcie i profesjonalizm.

PRODUCENT WIND I DŹWIGÓW KATOWICE - OFERTA

Platformy Towarowe i Osobowe

Windy towarowe, magazynowe

Sprawdź ofertę

WINDA TOWAROWA

Windy Osobowe

Windy Osobowe

PRZEJDŹ

Części i komponenty

Części i komponenty

PRZEJDŹ

Platformy dla Niepełnosprawnych

Platformy dla Niepełnosprawnych

PLATFORMY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Platformy Przyschodowe i Krzesełka Dźwigowe

Platformy Przyschodowe i Krzesełka Dźwigowe

Platforma Przyschodowa

Resurs Dźwigów

Resurs Dźwigów

PRZEJDŹ

Serwis Wind i urządzeń dźwigowych

Serwis Wind, Konserwacja Urządzeń Dźwigowych

SERWIS WIND

Dźwigi platformowe

Dźwigi platformowe

Dźwig platformowy

Małe windy towarowe, gastronomiczne

Windy gastronomiczne

Windy gastronomiczne

Windy samochodowe

Windy samochodowe

Windy samochodowe

Krok 1

Zapoznaj się z naszą stroną internetową, wybierz urządzenie, które odpowiada Twoim wymaganiom.

Krok 2

Skontaktuj się z naszym biurem mailowo bądź telefonicznie i opisz swoje potrzeby dotyczące platformy biuro@global-lift.pl.

Krok 3

Nasi doradcy techniczni dobiorą odpowiednie urządzenie i wyślą ofertę.

Krok 4

Umów się z nami na spotkanie techniczne w miejscu instalacji w celu omówienia oferty.