Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

podnośniki nożycowe producent warszawa
oferta global-lift

Podnośniki nożycowe Warszawa


Podnośniki nożycowe to wygodne urządzenie dźwigowe do zastosowania w transporcie pionowym ludzi i towarów. Dzięki swej wielofunkcyjności znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu miejscach, służą zarówno do windowania towarów na określoną wysokość, jak i jako platforma robocza podczas prac na wysokości np. przy myciu okien, montażu przewodów elektrycznych, serwisowania suwnicy i wielu innych.

 

Nasza oferta

Wynajem i zakup podnośnika w Warszawie

W zależności od tego do czego, jakich prac i w jakiej częstotliwości planujemy użytkowanie podnośnika nożycowego można rozważyć jego wynajem lub zakup. Gdy chodzi o prace okazjonalne, sezonowe warto wynająć podnośniki nożycowe.

Nieco inaczej sprawy się mają, gdy chodzi o magazyn, halę produkcyjną itp. Gdzie podnośnik nożycowy przydaje się każdego dnia do rozmaitych prac, głównie transportu ładunków w pionie. W takiej sytuacji warto zakupić model optymalny dla swojej działalności. Podnośnik przydać się może zarówno do wymiary lampy na hali produkcyjnej, jak również do przenoszenia ładunku pomiędzy regałami magazynowymi.

Producent podnośników nożycowych Warszawa

Poza wyborem producenta istnieje możliwość dopasowania odnośnika do potrzeb. Mamy w ofercie podnośniki nożycowe Warszawa jezdne na własnych kołach z platformą otwartą lub z koszem. Ponadto występują podnośniki koszowe na rozstawianych łapach hydraulicznych, niezwykle stabilne i mniej mobilne. Oprócz wymienionych istnieją również na stałe montowane do ściany obiektu podnośniki nożycowe. Jak widać jest w czym wybierać, a to jedynie jeden z parametrów, bowiem równie ważnym jest udźwig a co za tym idzie wielkość platformy nośnej przenośnika. 

Sprawdź również: dźwig towarowy oferta Global-Lift

Podnośnik nożycowy warszawa - Funkcjonalność podnośnika

Podnośniki nożycowe zajmują niewiele miejsca, z reguły można je przewozić z miejsc ana miejsce. Ich zasadnicza funkcją jest transport ładunku na wysokosć. Co prawda nie są one w stanie zastąpić windy kilkupiętrowe, ale na wysokość kilku metrów potrafią szybko i wygodnie wynieść ciężary o pokaźnej masie. Świetnie urządzenia te sprawdzają się we wszelakich magazynach, gdzie na wysokości regałów składowane są ciężkie towary.

Dużą zaletą podnośników nożycowych jest możliwość manewrowania podnośnikiem tak aby podejść w mało dostępne miejsca. Bardzo często podnośniki te wykorzystywane są w zamian za rusztowanie, przyspieszają prace na wysokości czy to montażowe, czy serwisowe, porządkowe. Jest to bezpieczniejszy sposób pracy na wysokości niż drabina. Jest to alternatywa dla skomplikowanego montażu windy szybowej czy platformy towarowej.

Obsługa podnośnika nożycowego

Obsługa podnośnika nożycowego jest banalnie prosta. za pomocą pilota sterowania zdalnego można podnośnikiem zarządzać, również przebywają w koszu podnośnika. Solidna konstrukcja i szereg zabezpieczeń gwarantują bezpieczeństwo użytkowania podnośników. Akumulatorowe zasilanie zapewnia cichą pracę oraz niskie koszty eksploatacji. Zarówno koszty utrzymania jak i koszty ewentualnego serwisowania, przeglądów, napraw winny być uwzględnione przy wyborze najlepszej oferty zakupowej.

Nowe podnośniki nożycowe – nasze realizacje

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem