Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

Winda osobowa produkcja w 3 tygodnie
oferta global-lift

Jak długo trwa produkcja windy? Jak się okazuje nie jest to prosty proces i szybko, z drugiej strony patrząc na złożoność dźwigu osobowego, czy też towarowego można byłoby się spodziewać, że jedno urządzenie wymaga co najmniej kilku miesięcy na produkcję, tymczasem produkcja windy możliwa jest już w trzy tygodnie. Wymaga to doskonałej korelacji poddostawców z producentem zasadniczym, ale jest to możliwe. 

Nasza oferta

Jakie są główne etapy produkcji windy osobowej w tak krótkim czasie?

Każda produkcja zaczyna się od projektu. Co istotne winda szybko produkowana musi spełniać takie same wymogi bezpieczeństwa jak każda inna. Produkcja wind osobowych wymaga opracowania oferty pod klienta. Dźwigi osobowe występują rzadko jako gotowy model opracowany i produkowany seryjnie. Każda winda osobowa to osobny, indywidualny projekt. producent windy osobowej firmując urządzenie własnym logo i udzielając gwarancji na produkt bierze odpowiedzialność na poprawny projekt i jego wykonanie. 

W przypadku windy na zamówienie zbierane są dane z miejsca umiejscowienia windy, następnie uzgadniane są z zamawiającym dane techniczne parametrów jakie są przez klienta oczekiwane. Na bazie danych proponowane jest konkretne urządzenie, model do modyfikacji lub modernizacji.

Po akceptacji projektu przystępuje się do faktycznej produkcji windy do której niezbędny jest napęd, kabina, układ sterowania oraz szyb windy. Zwykle każdy element dostarcza inny poddostawca, a ostateczny kształt windy polega na złożeniu urządzenia, montażu w urządzeniu elektroniki, hydrauliki, zabezpieczeń. Ostatnim etapem produkcji jest pakowanie, transport, dostawa i montaż windy na miejscu, u klienta

Czy produkcja wind osobowych w 3 tygodnie jest dostępna na rynku polskim?

Również na polskim rynku dostępna jest ekspresowa produkcja windy osobowej. Niewielu producentów gwarantuje nowoczesne windy osobowe w tak krótkim czasie. Od strony technicznej jest to możliwe, zwykle tyczy się inwestycji standardowych nie wymagających szczególnych adaptacji, pozwalających dopasować montaż windy do urządzenia, nie przeciwnie. Szybka produkcja wind może stać się wyróżnikiem marki producenta, który się zdecyduje wyspecjalizować w szybkiej realizacji zamówień na windy.

Jakie korzyści przynosi produkcja wind osobowych w tak krótkim terminie?

Czasem terminy gonią i potrzebna jest szybka realizacja inwestycji. Winda pasażerska w krótkim czasie to jedno z  rozwiązań dla nagłych potrzeb i konieczności wykonania. Przykładem na pilny zakup windy pasażerskiej jest otrzymanie dotacji, środków grantowych do wykorzystania na dźwig osobowy, usprawnienia komunikacyjne. Zasadnicza korzyscią z szybkiej produkcji windy jest jej dostepność. Tym samym nie trzeba długo czekać na windę. W niecały miesiąc możliwy jest montaż windy i oddanie do użytku

Czy producent zapewnia także usługi montażu i serwisu wind osobowych?

Zamawiając nowe urządzenie dźwigowe otrzymujemy na nie gwarancję, zwykle dłuższa niż ustawowe dwa lata. Terminowa produkcja windy nie wpływa na to, czy urządzenie będzie objęte krótszą gwarancją. W jakosci produktu szybkość produkcji nie powinna być zauważalna, co za tym idzie winda szybko produkowana nie odstaje niezawodnością, bezpieczeństwem, jakością wykonania od wind dostępnych w standardowych terminach produkcji. Oczywiście im mniej standardowa winda, tym czas oczekiwania na jej wykonanie się wydłuża i trudno aby nietypowa winda osobowa 3 tygodnie była gotowa do montażu lub co więcej oddana do eksploatacji. 

Producent wind zapewnia w okresie gwarancji przeglądy okresowe, zaś po okresie gwarancyjnych zapewnia dostęp do serwisu, oferuje przeglądy i dopuszczenia, a także resurs, naprawy poawaryjne, powypadkowe, jak też modernizacje. Mając do dyspozycji pełen zestaw części zamiennych oraz znajomość budowy zastosowanych rozwiązań i urządzeń gwarantuje szybką, skuteczną naprawę usterki. 

 

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem