Windy towarowe, magazynowe, osobowo-towarowe | Dźwigi towarowe - Oferta 2021 Global-Lift Warszawa

Winda towarowa na wymiar od globa-lift to:

ATRAKCYJNA CENA

NIEZAWODNOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

UŁATWIENIE PRACY

Towary o dużych gabarytach wymagają specjalistycznych urządzeń, zapewniających bezpieczny i wygodny transport pionowy. Odpowiednim rozwiązaniem będą windy towarowe oferowane przez Global Lift. Zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych platform towarowych, które optymalnie wpiszą się w wyposażenie magazynu, sklepu, czy innego budynku przemysłowego.

Dystrybuowane przez nas dźwigi i platformy towarowe przeznaczone są do transportu pionowego wielkogabarytowych ładunków na znaczne wysokości. Ich jakość i funkcjonalna konstrukcja pozwalają na efektywną pracę nawet w wymagających warunkach.

Windy towarowo-osobowe 

Szczególne miejsce w ofercie firmy Global Lift zajmują windy towarowo-osobowe i platformy towarowo-osobowe. Windy towarowo-osobowe oraz dźwigi i platformy towarowo-osobowe pozwalają na bezpieczny transport towarów i osób na znaczne wysokości. Dzięki temu znajdują zastosowanie w przestrzeniach magazynowych oraz halach przemysłowych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przemieszczanie na duże wysokości nie tylko towarów, ale również osób.

Sprawdź również:

Dźwigi towarowe dostępne w ofercie Global-Lift to m.in.:

Platformy
samochodowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

Dźwig towarowy – producent

Każdy dźwig towarowy w ofercie naszej firmy Global-Lift Warszawa to urządzenie o parametrach technicznych zapewniających udźwig nawet do 10 000 kg i wysokość podnoszenia do 24 metrów w pionie. Opcjonalnie, windy towarowemogą być wyposażone w kabinę – w zależności od tego, w jaki sposób będą je Państwo wykorzystywać. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu – prosimy o kontakt.

Bezpieczeństwo i efektywność

W branży budowlanej najbardziej liczy się bezpieczeństwo i komfort pracy, a także efektywność. Urządzeniem spełniającym wyżej wymienione cechy przy pracy w dużych magazynach, sklepach czy halach będzie winda towarowa od Global Lift – nie zawiedzie, zapewniając płynną pracę nawet przy dużym obciążeniu do 10 ton oraz przy długich cyklach pracy.

Cicha praca windy

Dysponujemy wieloma modelami platform towarowych pracujących z optymalną prędkością i wydajnością, jednocześnie gwarantujących komfort akustyczny działania. Pośredni napęd hydrauliczny, przełożenie na linach lub łańcuchach oraz minimalne obciążenie nominalne 200 kg/m2 to ich główne cechy. Dźwigi te osiągają prędkość: 0,1 m/sek, 0,2 m/sek lub 0,3 m/sek (model HO) , a poziom hałasu jednocześnie mieści się poniżej 70 dB(A). Cicha praca oznacza bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz brak zakłóceń pracy magazynu czy sklepu.

Winda towarowa na wymiar – dostosowanie do potrzeb

Rozumiemy, że dźwig towarowy musi dobrze wpisywać się w specyfikę budynku. Dlatego gabaryty platformy dostosujemy do wymagań technicznych Klienta. Bez względu na to, gdzie chcą Państwo zamontować platformę – prosimy o kontakt. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Bezpieczeństwo załadunku platformy

Urządzenie dźwigowe jest zaprojektowane jako stały element budynku. Na platformie ze wszystkich stron są zabezpieczenia odpowiednie dla typu podnoszonego obciążenia, chroniące przed przewróceniem lub wciągnięciem podczas działania dźwigu.


Europejska jakość dźwigów

Urządzenia, które oferujemy są wytwarzane w Europie i posiadają deklaracje zgodności z normami. Kupując je, Klient ma pewność, że wybiera niezawodny sprzęt o specyfikacji technicznej adekwatnej do oczekiwań.
Działamy nie tylko w mieście Warszawa, ale na terenie całego kraju i zagranicą. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać informacje o szczegółowej ofercie.

Parametry techniczne dźwigów – zachęcamy do kontaktu

Słowniczek Global-Lift Warszawa

Czym jest winda towarowa?

Winda kojarzy się z transportem osób. W naszej branży skrót myślowy winda towarowa jest to urządzenie dźwigowe z pełną kabiną służące do transportu towarów oraz ludzi, zaprojektowane wg. zasad bezpieczeństwa opisanych normie EN81-20/50A technicznie rzecz ujmując, winda towarowa to urządzenie montowane na samochodach samojezdnych, służy do załadunku i rozładunku za pomocą wózka paletowego. Językowo jest to skomplikowane.

Czym jest dźwig towarowy?

Dźwig Towarowy jest urządzenie służące do transportu towarów oraz ludzi z kabiną oraz zasadami bezpieczeństwa zapisanymi w dyrektywie maszynowej lub normie dźwigowej. Jest to dźwig zamontowany w budynkach wielokondygnacyjnych, służący do przewozu osób oraz  towarów. Napęd elektryczny, MRL, prędkość podnoszenia 1m/s, wykończenie kabiny wg standardów inwestora, drzwi automatyczne.

Czym jest platforma towarowa?

Platforma towarowa to urządzenie do transportu tylko towarów, bez konieczności posiadania kabiny. Wstęp osób możliwy tylko przy załadunku na przystankach. Urządzenie o wysokiej wytrzymałości montowane w budynkach magazynowych, produkcyjnych. Udźwig uzależniony od wielkości platformy. Niewielka prędkość, bezawaryjność. Możliwość wstępu i przewozu osób to dodatkowa opcja.

Jak działa winda magazynowa?

Winda magazynowa porusza się między kondygnacjami magazynu dzięki czemu pozwala na usprawnienie logistyczne magazynu. Załadunek towaru na danym przystanku, wysyłka kabiny za pomocą kaset wezwań na pożądany przystanek

Windy towarowe cennik w Warszawa Global-Lift

Nie posiadamy ogólnego cennika wind towarowych, gdyż najpierw dostosowujemy się do potrzeb, oraz miejsca jakie posiada klient:

 • udźwig,
 • transport osób lub bez,
 • montaż w szybie żelbetowym bądź konstrukcji samonośnej.

Dopiero na podstawie tych danych możemy przygotować wstępną wycenę.

Winda towarowa wewnętrzna

Winda towarowa wewnętrzna to urządzenie dźwigowe poruszające się w środku budynku.

Winda meblowa

Jest to winda o zwiększonej powierzchni ładunkowej, która ma na celu pomieszczenie podczas transportu dużych elementów tj. meble.

Winda towarowa meblowa

Jest to winda w specjalnej konstrukcji samonośnej pełniącą role szybu, która jest dostawiona do zewnętrznej części budynku, w przypadku gdy wewnątrz budynku nie ma już miejsca.

Winda budowlana

To tymczasowa winda montowana na okres trwania budowy na obiekcie. Dźwig montowany tymczasowo na potrzeby budowy, uproszczone zabezpieczenia, prosta obsługa, napęd elektryczny.

W jakiego typu budynkach mogą być wykorzystywane platformy towarowe?

Nasze platformy towarowe mogą być wykorzystywane w:

 • halach magazynowych,
 • produkcyjnych,
 • restauracjach wielopoziomowych,
 • salonach samochodowych,
 • obiektach biurowych,
 • halach produkcyjnych,
 • laboratoriach,
 • basenach,
 • sklepach wielopoziomowych,
 • restauracjach,
 • stołówkach,
 • szkołach,
 • budynkach mieszkalnych,
 • DPS.

Windy, platformy, dźwigi Global-Lift w Warszawie

Na terenie Warszawy firma Global Lift Polska przeprowadziła wiele różnych realizacji. Urzadzenia dla osób niepełnosprawnych zamontowane są w takich instytucjach jak: konsulat Ukraiński, Politechnika Warszawska, Przychodnia Lekarska Attis. Platformy towarowe posiadamy w luksusowych salonach tj. mercedes, ferrari.

Urządzenia charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wszechstronne możliwości konfiguracji parametrów technicznych i wykończenia. Bezawaryność i długie lata eksploatacji bez konieczności częstych wymian elementów eksploatacyjnych.

Wyślij do Nas Swoje Zapytanie