Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

producent wind polska
oferta global-lift

Winda towarowa - na wymiar

Towary o dużych gabarytach wymagają specjalistycznych urządzeń, zapewniających bezpieczny i wygodny transport pionowy. Odpowiednim rozwiązaniem będą windy towarowe oferowane przez Global Lift. Zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych platform towarowych, które optymalnie wpiszą się w wyposażenie magazynu, sklepu, czy innego budynku przemysłowego.

Dystrybuowane przez nas dźwigi i platformy towarowe przeznaczone są do transportu pionowego wielkogabarytowych ładunków na znaczne wysokości. Ich jakość i funkcjonalna konstrukcja pozwalają na efektywną pracę nawet w wymagających warunkach.

Nasza oferta

Winda towarowo-osobowa - najlepsza cena

Szczególne miejsce w ofercie firmy Global Lift zajmują windy towarowo-osobowe i platformy towarowo-osobowe. Windy towarowo-osobowe oraz dźwigi i platformy towarowo-osobowe pozwalają na bezpieczny transport towarów osób na znaczne wysokości. Dzięki temu znajdują zastosowanie w przestrzeniach magazynowych oraz halach przemysłowych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przemieszczanie na duże wysokości nie tylko towarów, ale również osób.

dźwig towarowy - producent

Każdy dźwig towarowy w ofercie naszej firmy Global-Lift Warszawa to urządzenie o parametrach technicznych zapewniających udźwig nawet do 10 000 kg (22046 lb) (1o ton) i wysokość podnoszenia do 24 metrów w pionie. Opcjonalnie, windy towarowemogą być wyposażone w kabinę – w zależności od tego, w jaki sposób będą je Państwo wykorzystywać. W przypadku wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu – prosimy o kontakt.

Sprawdź również: dźwig towarowy elektryczny

Bezpieczeństwo i efektywność

W branży budowlanej najbardziej liczy się bezpieczeństwo i komfort pracy, a także efektywność. Urządzeniem spełniającym wyżej wymienione cechy przy pracy w dużych magazynach, sklepach czy halach będzie winda towarowa od Global Lift – nie zawiedzie, zapewniając płynną pracę nawet przy dużym obciążeniu do 10 ton oraz przy długich cyklach pracy.

Cicha praca windy towarowej

Dysponujemy wieloma modelami platform towarowych pracujących z optymalną prędkością i wydajnością, jednocześnie gwarantujących komfort akustyczny działania. Pośredni napęd hydrauliczny, przełożenie na linach lub łańcuchach oraz minimalne obciążenie nominalne 200 kg/m2 (441 lb) to ich główne cechy. Dźwigi te osiągają prędkość: 0,1 m/sek, 0,2 m/sek lub 0,3 m/sek (model HO) , a poziom hałasu jednocześnie mieści się poniżej 70 dB(A). Cicha praca oznacza bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz brak zakłóceń pracy magazynu czy sklepu.

Windy towarowe - dostosowanie do potrzeb

Rozumiemy, że dźwig towarowy musi dobrze wpisywać się w specyfikę budynku. Dlatego gabaryty platformy dostosujemy do wymagań technicznych Klienta. Bez względu na to, gdzie chcą Państwo zamontować platformę – prosimy o kontakt. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Bezpieczeństwo załadunku paltformy

Urządzenie dźwigowe jest zaprojektowane jako stały element budynku. Na platformie ze wszystkich stron są zabezpieczenia odpowiednie dla typu podnoszonego obciążenia, chroniące przed przewróceniem lub wciągnięciem podczas działania dźwigu.

Europejska jakość dźwigu

Urządzenia, które oferujemy są wytwarzane w Europie i posiadają deklaracje zgodności z normami. Kupując je, Klient ma pewność, że wybiera niezawodny sprzęt o specyfikacji technicznej adekwatnej do oczekiwań.
Działamy nie tylko w mieście Warszawa, ale na terenie całego kraju i zagranicą. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać informacje o szczegółowej ofercie.

platformy towarowe

Platformy towarowe stanowią wszechstronne rozwiązanie, które przynosi liczne korzyści. Jedną z ich głównych zalet jest zdolność do transportu towarów o różnych gabarytach oraz masie. Dzięki temu są idealnym wyposażeniem zarówno dla małych sklepów, jak i dużych fabryk czy zakładów przetwórczych. To elastyczne podejście do dostosowania wielkości platformy do konkretnych potrzeb sprawia, że są one niezastąpione w różnych branżach.

W zależności od modelu, mogą obsługiwać ładunki o masie od 100 kg (220 lb) do imponujących 10 000 kg (10 ton) (22046 lb). To sprawia, że są nie tylko wszechstronne, ale także skalowalne, co pozwala firmom efektywnie zarządzać swoimi operacjami logistycznymi.

Platformy towarowe stają się kluczowym elementem efektywnego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Dzięki nim, transport towarów staje się bardziej płynny i zorganizowany. Bez względu na to, czy przewozisz produkty gotowe do sprzedaży czy surowce do produkcji, platformy towarowe ułatwiają ten proces.

słowniczek global-lift Warszawa

Winda kojarzy się z transportem osób. W naszej branży skrót myślowy winda towarowa jest to urządzenie dźwigowe z pełną kabiną służące do transportu towarów oraz ludzi, zaprojektowane wg. zasad bezpieczeństwa opisanych normie EN81-20/50A technicznie rzecz ujmując, winda towarowa to urządzenie montowane na samochodach samojezdnych, służy do załadunku i rozładunku za pomocą wózka paletowego. Językowo jest to skomplikowane.

Platforma towarowa to urządzenie do transportu tylko towarów, bez konieczności posiadania kabiny. Wstęp osób możliwy tylko przy załadunku na przystankach. Urządzenie o wysokiej wytrzymałości montowane w budynkach magazynowych, produkcyjnych. Udźwig uzależniony od wielkości platformy. Niewielka prędkość, bezawaryjność. Możliwość wstępu i przewozu osób to dodatkowa opcja.

Winda magazynowa porusza się między kondygnacjami magazynu dzięki czemu pozwala na usprawnienie logistyczne magazynu. Załadunek towaru na danym przystanku, wysyłka kabiny za pomocą kaset wezwań na pożądany przystanek.

Nie posiadamy ogólnego cennika wind towarowych, gdyż najpierw dostosowujemy się do potrzeb, oraz miejsca jakie posiada klient:

 • udźwig,
 • transport osób lub bez,
 • montaż w szybie żelbetowym bądź konstrukcji samonośnej.

Dopiero na podstawie tych danych możemy przygotować wstępną wycenę.

Winda towarowa wewnętrzna to urządzenie dźwigowe poruszające się w środku budynku.

Jest to winda o zwiększonej powierzchni ładunkowej, która ma na celu pomieszczenie podczas transportu dużych elementów tj. meble.

Jest to winda w specjalnej konstrukcji samonośnej pełniącą role szybu, która jest dostawiona do zewnętrznej części budynku, w przypadku gdy wewnątrz budynku nie ma już miejsca.

 

To tymczasowa winda montowana na okres trwania budowy na obiekcie. Dźwig montowany tymczasowo na potrzeby budowy, uproszczone zabezpieczenia, prosta obsługa, napęd elektryczny.

Nasze platformy towarowe mogą być wykorzystywane w:

 • halach magazynowych,
 • produkcyjnych,
 • restauracjach wielopoziomowych,
 • salonach samochodowych,
 • obiektach biurowych,
 • halach produkcyjnych,
 • laboratoriach,
 • basenach,
 • sklepach wielopoziomowych,
 • restauracjach,
 • stołówkach,
 • szkołach,
 • budynkach mieszkalnych,
 • DPS

ZASTOSOWANIE DŹWIGÓW TOWAROWYCH

Zwiększanie potencjału i przepustowości hal poprzez montaż platform towarowych Global Lift Polska

Hale produkcyjne

W przypadku hal produkcyjnych firma Global Lift Polska może dostarczyć kompleksowe rozwiązania ułatwiające prace. Platformy do przewozu pionowego towarów  tzw. platformy towarowe możemy zamontować przy liniach produkcyjnych, łącząc nowoczesne rozwiązania projektowe, funkcjonalność oraz trwałość.

Hale magazynowe

Dla hal magazynowych projektujemy, dostarczamy i montujemy dźwigi, platformy towarowe, które przewożą towar np. na antresole, gdzie składowany jest towar. Proponujemy rozwiązania np. wraz z konstrukcjami stalowymi, montowane przy antresolach. 

Hale logistyczne

Ze względu na specyfikę hal logistycznych i nasze 21 letnie doświadczenie, proponujemy montaż np. dwóch urządzeń – platform towarowych obok siebie, co przyspieszy pracę, urządzenia możemy montować w podwójnych-potrójnych konstrukcjach stalowych, co oszczędzą miejsce oraz zmniejsza koszty. Dodatkowym ułatwieniem może być np. montaż automatycznych drzwi roletowych, szybszych w obsłudze niż drzwi wychylne.

Hale handlowe

W przypadku hal handlowych będących najczęściej centrami sprzedaży odzieży, hurtowniami, centrami budowlanymi dostarczamy najczęściej windy dla osób niepełnosprawnych, platformy towarowe i towarowo-osobowe. Ze względów bezpieczeństwa jesteśmy w stanie zapewnić Państwu również urządzenia wyposażone w drzwi ognioodporne.

Sortownie owoców i chłodni

Na terenie Mazowsza montowaliśmy z powodzeniem platformy w chłodniach i sortowniach owoców. Naszym platformom towarowym należy zapewnić dodatnią temperaturę pracy, dlatego proponujemy montaż grzejników oleju.  Jesteśmy w stanie opracować cykle pracy platform towarowych w celu ustalenia oszczędności czasu i przepustowości sortowni.

Salony samochodowe

O naszym doświadczeniu świadczą marki, którym dostarczamy platformy towarowe do salonów samochodowych: Mercedes, Ferrari.

W przypadku piętrowych salonów platformy towarowe są nieodzownym elementem, proponujemy rozwiązania standardowe – przewożenie pionowe samochodów, parkingi, a także rozwiązania niestandardowe kiedy np. dach platformy jest jednocześnie parkingiem dla samochodu.

dźwigi towarowe - poznaj nasze realizacje

Na terenie Warszawy firma Global Lift Polska przeprowadziła wiele różnych realizacji. Urzadzenia dla osób niepełnosprawnych zamontowane są w takich instytucjach jak: 

 • konsulat Ukraiński, 
 • Politechnika Warszawska, 
 • Przychodnia Lekarska Attis. 
 • platformy towarowe posiadamy w luksusowych salonach tj. Mercedes, Ferrari.

Urządzenia charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wszechstronne możliwości konfiguracji parametrów technicznych i wykończenia. Bezawaryność i długie lata eksploatacji bez konieczności częstych wymian elementów eksploatacyjnych. Producent wind i dźwigów Trójmiasto realizuje inwestycje również na terenie Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Szczegółowe informacje możesz sprawdzić na podstronie windy towarowe Trójmiasto . 

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem