Przejdź do treści

Podnośniki nożycowe producent Global-Lift

Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakości
Niezawodność dźwigów
Bezpieczeństwo użytkowania
Najlepsze parametry
Atrakcyjna cena urządzeń
Europejski producent

OFERTA GLOBAL-LIFT

Podnośniki nożycowe

Winda nożycowa, tak często nazywany jest podest nożycowy, dźwig, podnośnik platformowy lub stół podnośny. Podnośnik nożycowy jest sprawdzonym i bezpiecznym urządzeniem, które umożliwia podnoszenie ludzi i przedmiotów na określoną wysokość.
 • Podesty nożycowe – kiedy warto używać?
 • Podnośniki nożycowe czy rusztowanie – co wybrać?
 • Dlaczego winda nożycowa jest bezpieczna?
 • Czy podnośnik nożycowy w warsztacie samochodowym podlega nadzorowi UDT?

Nasza oferta

Winda nożycowa - zastosowanie

Dźwig nożycowy jest sprzętem, którego parametry techniczne mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru miejsca, w którym jest użytkowany. Ze względu na mobilność i stabilność winda nożycowa może zostać użyta:
 • w halach produkcyjnych,
 • w sklepach wielkopowierzchniowych,
 • w magazynach,
 • w warsztatach samochodowych.
 • podczas prac remontowych i budowlanych na wysokości,
 • wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba podnoszenia oraz opuszczania ludzi i przedmiotów.

PODESTY NOŻYCOWE – KORZYŚCI

Platforma nożycowa jest sprawdzoną alternatywą, jeśli stoimy przed potrzebą wyboru trwałych i niezbędnych narzędzi do pracy na wysokości. Podesty nożycowe deklasują konstrukcję tymczasową – rusztowanie, pod względem funkcjonalności, mobilności i bezpieczeństwa. Przerzut towarów z dołu na górę i odwrotnie jest czynnością, która w dzisiejszych czasach uległa całkowitej automatyzacji. Podnośnik nożycowy to poręczne urządzenie, które usprawni transport pionowy w niemal każdym obiekcie. Winda nożycowa jest uproszczonym urządzeniem dźwigowym, które efektywnie uniesie i spuści translokowany ładunek. Sprawdź również: dźwig towarowy oferta Global-Lift Dodatkowym atrybutem podestu nożycowego są niewielkie gabaryty, dzięki którym strefa rozładunkowo-załadunkowa jest maksymalnie wykorzystana. Ten rodzaj dźwigów transportowych nie narzuca konieczności instalacji szybu.

WINDA NOŻYCOWA – BEZPIECZEŃSTWO

Podnośnik dźwigniowy jest wyposażony w specjalne, ochronne barierki oraz uproszczony panel sterowania, który pozwala na natychmiastową reakcję i zatrzymanie urządzenia. Winda nożycowa posiada wypróbowane systemy hydrauliczne i elektroniczne. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkowania i zapobiegają niepotrzebnym przechyłom podnośnika. Stalowy system nożycowy (ich podwójny układ) odpowiada za stabilność podestu nożycowego. Podczas użytkowania podestu nożycowego należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpiecznej pracy:
 • Posługiwanie się podestem nożycowym jest dozwolone wyłącznie na wytrzymałym, stabilnym gruncie.
 • Nie należy przewyższać granicznych norm udźwigu urządzenia.
 • Transportowane produkty nie mogą wystawać poza obręb platformy dźwigowej.

PODNOŚNIKI NOŻYCOWE – DOZÓR TECHNICZNY

“Wszystkie dźwigniki o ruchu prostoliniowym przenośne podlegają dozorowi technicznemu; Jednak dźwigniki o ruchu prostoliniowym przenośne o udźwigu do 250 kg (551 lb) z wyłączeniem dźwigników o ruchu prostoliniowym przenośny w których przewidziano podczas ich eksploatacji wchodzenie osób na element przenoszący obciążenie lub przebywanie pod tym elementem ustalono formę dozoru uproszczonego (urządzenia nie wymagają zgłoszenia do UDT i badań, ale należy zapewnić konserwację przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia).”

PODNOŚNIK NOŻYCOWY CENA

Cena podnośników nożycowych jest ściśle powiązana z wymaganiami klienta oraz specyfikacją urządzenia. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, dzięki któremu pracownik będzie mógł określić koszty urządzenia.

Realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy towarowe

Platformy samochodowe

Platformy nożycowe

Platformy towarowe ze wstępem

Treść chroniona prawami autorskimi