Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

Producent wind Warmińsko Mazurskie
oferta global-lift

Producent wind i dźwigów Warmińsko-Mazurskie - najlepsza cena, europejski producent

Global-Lift to ceniony producent wind oraz dźwigów towarowych, osobowych obejmujący swoim działaniem województwo warmińsko-mazurskie. Oprócz oferty na windy osobowe oraz windy towarowe Global-Lift świadczy profesjonalny montaż wind Giżycko, serwis wind Giżycko. 

Winda domowa to coraz częstsze wyposażenie nowoczesnego obiektu, dzięki propozycji Global Lift na montaż wind Olsztyn możliwa jest kompletna inwestycja od propozycji, przez wycenę, zakup po montaż wind Suwałki i serwis wind Olsztyn w okresie gwarancji i po gwarancji. 

Obsługując Giżycko, Suwałki, Ełk, czy miasto Łomża Global Lift stał się liderem lokalnego rynku urządzeń dźwigowych. Poza podstawowymi typami wind producent zapewnia także indywidualne rozwiązania na windy samochodowe, platformy przyschodowe, krzesełka dźwigowe i inne. Każdorazowo wycena urządzenia uwzględnia preferencje i potrzeby klienta. Uzupełnieniem oferty są części zamienne oraz szeroko rozumiany serwis wind Ełk, resurs dźwigów oraz montaż windy. 

Nasza oferta

Oferta dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych - dźwiganie na wymiar

Global Lift Polska obsługuje nowe inwestycje budowlane rynku pierwotnego, jak też inwestycje na obiektach już istniejących, w tym modernizacje na windy gastronomiczne, widy rowerowe itp. Jako producent zapewnia współpracę z inwestorami, deweloperami, firmami budowlanymi gwarantując korzystny cennik oraz doskonała jakość, wsparcie techniczne, fachowe doradztwo. Z oferty global-Lift korzysta już wiele firm przemysłowych, handlowych i usługowych reprezentującymi Suwałki, Ełk, Olsztyn. 

Do najczęściej kupowanych urządzeń dźwigowych dla przemysłu należą dźwigi towarowe, podnośniki nożycowe i windy platformowe. Atutem firmy jest serwis wind u klienta, na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Oferta dla klientów indywidualnych to przede wszystkim platformy dla niepełnosprawnych, jak też winy domowe, samochodowe do użytku niekomercyjnego. Każda winda marki Global-Lift to nie tylko komfort i nowoczesność, ale również winda energooszczędna, przez co ekologiczna.

Certyfikowane części zamienne Warmińsko-Mazurskie

Nowe urządzenia dźwigowe to tylko ułamek przedmiotu działalności Global-Lift Polska, jego znaczną część stanowią certyfikowane części zamienne, eksploatacyjne, dzięki którym windy osobowe i towarowe są niezawodne przez długie lata. Znakomita jakość wykonania komponentów, w tym układów sterowania, silników, napędów wind gwarantuje bezpieczeństwo i wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie w trybie pracy ciągłej.

Wiedząc jaką trudność stanowić może dokupienie części do starszego typu, modelu windy Global-Lift udostępnia porady i doradztwo w doborze właściwych elementów do konkretnego urządzenia, modelu.

Serwis urządzeń dźwigowych Giżycko, Suwałki, Ełk

Na terenie warmińsko-mazurskiego Global-Lift świadczy kompleksowe usługi na montaż wind i serwis dźwigów. obsługiwane są miasta Ełk, Suwałki, Łomża, olsztyn. Ważną usługą są przeglądy okresowe i resurs dźwigów, dopuszczenia do użytku po awarii, wypadku, a także remonty urządzeń. W ramach przepisów prawa wystawiane są stosowne zaświadczenia o dopuszczeniu do eksploatacji.

PolskI produkcja wind i dźwigów - global-Lift

Specjalistyczne usługi montażu i serwisu wespół z ofertą nowych urządzeń stanowią bezkonkurencyjną ofertę dla instytucji, przedsiębiorców oraz osób prywatnych zamieszkających Olsztyn oraz satelickie miasta jak Giżycko, Ełk, Suwałki. Rodzima produkcja, polska marka wyróżnia się różnorodnością oferty, elastycznymi warunkami zakupu, indywidualnym podejściem do każdego klienta z osobna. Każdy klient jest dla Global-Lift ważny, i ten który wykazuje zainteresowanie pojedyncza platforma dla niepełnosprawnych, jak i inwestor o hurtowym zapotrzebowaniu na windy samochodowe itd.

Co nas wyróżnia? Bez wątpienia jest to: europejska jakość, wszechstronne możliwości konfiguracji parametrów technicznych i perfekcyjnie wykończenia. 

Kolejnymi znakami firmowymi Global-Lift są: bezawaryjność urządzeń i długie lata eksploatacji – bez konieczności częstych napraw i kosztownych wymian elementów eksploatacyjnych.

Sprawdź również: Winda osobowa produkcja w 3 tygodnie

realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem