Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakoścI

Global-Lift - producent dźwigów

1

NIEZAWODNOŚĆ DŻWIGÓW

2

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIANIA

3

najlepsze parametry

4

ATRAKCYJNA CENA URZĄDZEŃ

5

europejski producent

producent wind polska
oferta global-lift

Dźwigi towarowe 1000kg - oferta

Winda towarowa 1000kg (1 t) czy dźwig towarowy mały o udźwigu 250 kg (551 lb) to w Global-Lift Polska zawsze solidna i wszechstronna konstrukcja służąca do podnoszenia ładunków o wadze do 1000kg (1 t) – między kondygnacjami w: halach magazynowych, fabrykach, zakładach produkcyjnych, hotelach, sklepach i restauracjach.

Nasza oferta

Dźwigi towarowe

Windy towarowo-osobowe i platformy towarowe zajmują szczególne miejsce w ofercie firmy Global Lift Polska. Już od wielu lat, dystrybuowane przez nas dźwigi i platformy towarowe przeznaczone są do transportu pionowego wielkogabarytowych ładunków na znaczne wysokości. Wysoka jakość i funkcjonalna konstrukcja dźwigów z Global-Lift pozwalają na efektywną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Winda towarowa 1000kg

Powszechnie wiadomo, że ręczne przenoszenie przedmiotów między piętrami jest niebezpieczne, nieopłacalne i nieefektywne. Nawet gdy ładunki umieszczone są na paletach, w wielu przypadkach, podnośnikowy wózek widłowy może nie być dostępny z powodu braku przeszkolonego operatora.

W każdej firmie – windy towarowo-osobowe oraz dźwigi i platformy towarowo-osobowe pozwalają na bezpieczny transport towarów osób na znaczne wysokości. Dzięki temu znajdują zastosowanie w przestrzeniach magazynowych oraz halach przemysłowych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest sprawne i bezpieczne przemieszczanie na duże wysokości nie tylko towarów, ale również osób.

Windy towarowe, magazynowe - bezpieczeństwo

Urządzenia dźwigowe w obiekcie firmowym są zaprojektowane jako stały element budynku. Windy towarowe, magazynowe można ustawić tam, gdzie jest to wymagane – do najbardziej produktywnej i wydajnej pracy w przedsiębiorstwie. Dźwig towarowy może być wyposażony w odpowiednie poręcze, blokady i inne funkcje, które pomagają znacznie ograniczyć ryzyko wypadku.

W branży budowlanej i przemysłowej najbardziej liczy się bezpieczeństwo i komfort pracy, a także efektywność. W obecnie instalowanych dźwigach towarowych, na platformie ze wszystkich stron są zabezpieczenia odpowiednie dla typu podnoszonego obciążenia, chroniące przed przewróceniem lub wciągnięciem podczas działania dźwigu.

Urządzeniem dźwigowym spełniającym wyżej wymienione cechy przy pracy w dużych magazynach, sklepach czy halach będzie winda towarowa od Global Lift Polska. Nasz dźwig towarowy nie zawiedzie – zapewniając płynną pracę nawet przy dużym obciążeniu do 10 ton oraz przy długich cyklach pracy!

Dźwig towarowy 1000 kg - producent

Dźwig towarowy w ofercie Global-Lift Polska to urządzenie o parametrach technicznych zapewniających udźwig nawet do 10 000 kg (10 t) i wysokość podnoszenia do 24 metrów w pionie. Bez względu na to, jak często i intensywnie są używane – wytrzymałe mechanicznie dźwigi towarowe z Global-LIft są niezwykle wydajne!

Sprawdź również: dźwig towarowy elektryczny

Opcjonalnie, magazynowe windy towarowe mogą być wyposażone w kabinę – w zależności od tego, w jaki sposób będą je Państwo wykorzystywać. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu – prosimy o kontakt!

dostosowanie do potrzeb

Urządzenia dźwigowe, które oferujemy w Global-Lift Polska są wytwarzane w Europie i posiadają wszystkie deklaracje zgodności z normami. Kupując je, Klient ma pewność, że wybiera niezawodny sprzęt o specyfikacji technicznej adekwatnej do oczekiwań.

Firma Global-Lift Polska to nie tylko Warszawa! Działamy na terenie całego kraju i zagranicą. Zapraszamy do osobistego kontaktu – aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie – Winda towarowa 1000kg (1 t).

Czym jest dźwig towarowy?

Dźwig Towarowy jest urządzenie służące do transportu towarów oraz ludzi z kabiną oraz zasadami bezpieczeństwa zapisanymi w dyrektywie maszynowej lub normie dźwigowej. Jest to dźwig zamontowany w budynkach wielokondygnacyjnych, służący do przewozu osób oraz  towarów. Napęd elektryczny, MRL, prędkość podnoszenia 1m/s, wykończenie kabiny wg standardów inwestora, drzwi automatyczne. Wyróżniamy również dźwig towarowy 1000 kg.

Dźwig towarowy - definicja

Dźwig towarowy, nazywany również dźwigiem ładunkowym, to urządzenie mechaniczne wykorzystywane do podnoszenia, przenoszenia i opuszczania ciężkich ładunków w różnych miejscach, takich jak budynki, magazyny, porty czy placówki przemysłowe. Dźwigi towarowe są szeroko stosowane w sektorze transportu, budownictwa, logistyki i innych branżach, gdzie istnieje potrzeba efektywnego manipulowania dużymi lub ciężkimi przedmiotami.

Dźwig towarowy 1000 kg - dozór techniczny

Winda towarowa mała i dźwigi towarowe bez prawa wstępu osób do kabiny – wszystkie te urządzenia, podlegają dozorowi technicznemu. 

Podstawa prawna:

  • Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu(Dz. U. 2012 nr 0 poz. 1468), wydane na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy o dozorze technicznym.
  • Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego (Dz.U. 2018 poz. 2176).”
 
realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy
towarowe

Platformy
nożycowe

IMG_2093

Platformy towarowe ze wstępem