Przejdź do treści

Producent wind i dźwigów Łódź – Serwis wind Łódź – oferta Global Lift

Likwidujemy bariery wysokości z zachowaniem najwyższej jakości
Niezawodność dźwigów
Bezpieczeństwo użytkowania
Najlepsze parametry
Atrakcyjna cena urządzeń
Europejski producent

OFERTA GLOBAL-LIFT

Producent wind i dźwigów Łódź

Polski producent wind osobowych, dźwigów towarowych i platform hydraulicznych – firma Global-Lift oferuje na obszarze Łodzi wysokiej jakości urządzenia dźwigowe, które są maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Global-Lift Polska – producent wind i dźwigów Łódź już od wielu lat, jest także rynkowym liderem w zakresie dostarczania części zamiennych i komponentów do dźwigów.

Oferta Global-Lift Polska na terenie województwa łódzkiego obejmuje różnorodne rozwiązania dla użytkowników indywidualnych: windy do domów jednorodzinnychplatformy podnoszące dla osób niepełnosprawnych, platformy osobowo-towarowe i towarowe dla przemysłu i handlu, dźwigi osobowe oraz dźwigi szpitalne. Obok kompletnych systemów dźwigowych w Łodzi dostarczamy również części zamienne oraz komponenty do dźwigów i komponenty do wind.

Nasza oferta

Producent wind i dźwigów Łódź - Global-Lift Polska

Polska firma Global-Lift oferuje w stałej sprzedaży nowe, certyfikowane części dźwigowe i komponenty do wind od renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Części zamienne do dźwigów dostępne w naszym sklepie to gwarancja jakości i wieloletniej bezawaryjnej pracy systemu – nawet w trudnych, miejskich warunkach!

Co więcej, w Global-Lift – komponenty dźwigowe i części zamienne zawsze dobieramy adekwatnie do modelu serwisowanych dźwigów, wind i platform hydraulicznych – dzięki czemu Klient zyskuje maksymalną pewność ich idealnego dopasowania oraz wysokiej sprawności urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wysokiej jakości części zamienne mac pursa i wiele innych.

MENU:

SERWIS WIND ŁÓDŹ

Global-Lift Polska na terenie województwa łódzkiego oferuje również kompleksowe usługi serwisowe wind i dźwigów związane z przeprowadzaniem badań okresowych i eksploatacyjnych dźwigów oraz windy, a także doraźnych badań powypadkowych lub poawaryjnych. Warto pamiętać, że przeglądy wind – popularnie nazywane resursem dźwigów i wind wykonujemy w oparciu o rozporządzenie przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Urządzenia, których projektowany bezpieczny okres eksploatacji został wyczerpany – zawsze poddajemy specjalistycznym badaniom. Wystawiamy wszelkie niezbędne zaświadczenia. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców, instytucje oraz klientów indywidualnych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

PRODUCENT WIND I DŹWIGÓW ŁÓDŹ – OFERTA GLOBAL-LIFT

Windy osobowe Łódź, dźwigi towarowe i serwis wind łódzkie – to nie jedyne oferty, jakie dla województwa łódzkiego przygotowała firma Global-Lift Polska. Nasza kompleksowa, specjalistyczna propozycja to m.in.: platformy dla niepełnosprawnychplatformy towarowe, windy osobowe, windy śrubowepodnośniki nożycowe, windy szpitalne i towarowe oraz komponenty takie jak: drzwi, zespoły napędowe, chwytacze, kabiny, kable zwisowe, koła, kurtyny świetlne, liny, ograniczniki prędkości, oświetlenie, prowadnice, przyciski do windy, ramy, zderzaki, panoramiczne, odpowiednie wymiary windy i inne.

POLSKI PRODUCENT WIND – FIRMA GLOBAL-LIFT POLSKA

Już od ponad 20 lat polska firma Global-Lift wyznacza branżowe standardy na krajowym rynku. Jesteśmy liderem w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu urządzeń dźwigowych! Windy z Global-Lift to trwałe i bezpieczne w użyciu sprzęty, które są gwarantem sprawnego transportu pionowego w różnych warunkach i budynkach. Dźwigi osobowe, windy osobowo-towarowe, platformy dla niepełnosprawnych, windy szpitalne, garażowe, małe dźwigi gastronomiczne oraz eko-windy z Global-Lift Polska mają wyłącznie certyfikowaną trwałość. W naszej, polskiej firmie do każdego projektu i montażu windy używamy tylko najwyższej jakości komponentów – od sprawdzonych, cenionych producentów! Takie właśnie – wytrzymałe i niezawodne elementy oferujemy Klientom naszego sklepu internetowego z częściami do wind. Global-Lift Polska – jako uznany producent dźwigów osobowych i towarowych oraz platform towarowo-osobowych – swoje specjalistyczne usługi świadczy na terenie całego kraju. W każdym większym mieście w Polsce, m.in.: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Przemyśl, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Białystok, Wrocław i w każdym regionie.

Realizacje

Poznaj nasze realizacje

Platformy towarowe

Platformy samochodowe

Platformy nożycowe

Platformy towarowe ze wstępem

Treść chroniona prawami autorskimi